Magiczna Islandia

Książka stanowi szczegółową relację z dwunastodniowego pobytu na Islandii w lipcu 2018 roku.

Podczas podróży okrążyliśmy wyspę dookoła, łącznie z fiordami zachodnimi, odwiedziliśmy całą masę miejsc (łącznie z miejscami magicznymi, o których bardzo ciężko znaleźć gdziekolwiek informacje) oraz wjechaliśmy w Interior.

Jest to przewodnik, jakiego nigdzie nie znajdziesz! Dowiesz się z niego o konkretnych planach, które zostały pomyślnie zrealizowane (łącznie z orientacyjnymi czasami potrzebnych na dojazd oraz spokojne zwiedzanie), namiarach GPS na każdą z atrakcji oraz dostaniesz sprawdzoną bazę noclegów wraz z miejscami, gdzie zjesz wyśmienity obiad i nie zbankrutujesz.

Dzięki tej książce będziesz w stanie zaoszczędzić masę pieniędzy na miejscu oraz zwiedzić miejsca o jakich nawet nie śniłeś! Pomoże Ci sprawić, że Twój wyjazd na Islandię będzie po prostu niepowtarzalny!

Przewidywana data premiery: I połowa 2020 roku

Specjalna cena przewodnika w przedsprzedaży: 47,99 29,77 zł

Jeżeli jako jeden z pierwszych osób chcesz być powiadomiony o dostępności tego przewodnika, bez żadnych zobowiązań zapisz się na nasz newsletter podając swojego maila.

Nie wykluczone, że jako jeden z nielicznych otrzymasz wtedy specjalny kod rabatowy na nasz przewodnik.

Dodatkowo, po zakupie przewodnika, jako pierwszy prezent, zupełnie GRATIS dostaniesz dostęp do nowej, zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie są poruszane najważniejsze kwestie związane z podróżowaniem po Islandii. W razie jakichkolwiek wątpliwości, to właśnie tam rozwiążesz większość swoich niepewności oraz obaw.

Jako drugi prezent, również zupełnie GRATIS, zostanie Ci udostępniona mapa Google zawierająca zaznaczone atrakcje, miejsca parkingowe, konkretne namiary GPS, itp. dla większości miejsc na Islandii wartych odwiedzenia. Aby znaleść niektóre z tych atrakcji, musiałem poświęcić długie godziny ciężkiego szukania jakichkolwiek informacji, a Ty dostaniesz to w prezencie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas oraz dostaniesz pewne informacje.

Zdjęcia z podróży:

 

Opinie pierwszych czytelników

Kasia: Już po przeczytaniu pierwszych stron książki człowiek czuje, że Autorem książki jest osoba, która kocha podróżowanie! Autor posiada niezwykłą łatwość przekazywania informacji w jasny sposób, co zazwyczaj trudno znaleźć w innych przewodnikach.

Krzysiek: Przewodnik zawiera konkretne oraz przydatne informacje. Mało lania wody, więcej konkretów.

Michał: Ciekawa książka, ale mapa, którą udostępnia Autor to prawdziwa perełka!!!

Jacek: Nigdy wcześniej nie spotkałem przewodnika napisanego w takiej formie, jak tutaj i… pełen szok! Ale oczywiście na plus! Dostałem plan podróży, opisy miejsc, współrzędne GPS na parkingi oraz informacje o orientacyjnym czasie, który trzeba przeznaczyć na zwiedzanie większości miejsc. Szkoda, że większość przewodników nie jest tak pisana!

Magda: Przewodnik niesamowicie przydatny! Szkoda, że nie wiedziałam o nim kiedy wybierałam się na Islandię pierwszy raz.

Gwarancja pełnej satysfakcji